Ebook "JAK WYGRAĆ WYBORY 2019
skutecznie wykorzystując Internet?"

Najlepszy poradnik marketingu politycznego na wybory 2019!
Tylko teraz w promocyjnej cenie 19,90zł!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać Internet do wygrania najbliższych wyborów, na bazie moich 16 letnich doświadczeń oraz zrealizowanych kampanii na ponad 20 milionów złotych to koniecznie pobierz fragment mojej książki i od dziś wdrażaj gotowe wskazówki!
Nie czekaj ani chwili dłużej i uruchom z moją pomocą kampanię w Internecie!

Dlaczego startując w wyborach musisz mieć ten poradnik?

Zaoszczędzisz wiele czasu

Po co marnować czas na szukanie informacji, instrukcji, kursów i artykułów na temat kampanii wyborczej w Internecie, których część może być już mocno nieaktualna? Ten poradnik powstał po to abyś całą niezbędną i najbardziej aktualną wiedzę miał w jednej książce, w tym praktycznym poradniku.

Nie wydasz niepotrzebnej kasy

Informacje i praktyczne wskazówki, które znajdziesz w tej książce pomogą w przygotowaniu rzeczowej argumentacji i dyskusji o realnych kosztach realizacji Twojej kampanii przez podmioty zewnętrzne. Teraz już wiesz ile naprawdę warta jest usługa oraz ile kosztuje zakup mediów do kampanii.

Wygrasz ze swoją konkurencją

Szybkie wdrożenie do Twojej kampanii gotowych rozwiązań internetowych opisanych w tej książce gwarantują Ci ogromną przewagę nad konkurencją w wyborach. Nowoczesne kanały promocji i komunikacji to Twoje atuty w walce z konkurentami o mandat wyborców w Twoim okręgu!

Czasu coraz mniej! Najbliższe wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Recenzje książki

Bardzo wiele praktycznych i przydatnych porad i wskazówek. Jeśli ktoś ma choć podstawowe pojęcie o komputerze i oprogramowaniu typu Word na pewno skorzysta i wiele rzeczy zrobi z pomocą czytelnych porad w swojej kampanii sam.

Grzegorz, Zielona Góra

Poradnik napisany przystępnym i czytelnym językiem mimo, że fragmentami dotyczy skomplikowanych dla laika kwestii związanych z uruchomieniem swojej strony czy kampanii. Polecam zdecydowanie każdemu kandydatowi.

Katarzyna, Olsztyn

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z polityką i szukasz esencji informacji na temat przygotowania swojej skutecznej kampanii w Internecie to zdecydowanie powinieneś pobrać ten ebook.
Brawo za pomysł i praktyczne wskazówki.

Ania, Rybnik

Lektura książki uświadomiła mi jakie są najważniejsze aspekty, na które muszę zwrócić uwagę w kampanii wyborczej, a których wcześniej nie brałam pod uwagę choć już wielokrotnie startowałam w wyborach. Myślę, że wdrożone zalecenia pomogą w sukcesie i zdobędę mandat!

Magda, Skoczów

Postawione tutaj 5 podstawowych pytań w pierwszym rozdziale, to pozornie "oczywista oczywistość", ale dopiero podczas lektury książki zrobiłem porządne notatki i mogłem wreszcie dużo lepiej przygotować swoją kampanię i zaplanować budżety.

Marek, Krosno

Mój poziom stresu związanego z kampanią zdecydowanie spadł. Teraz dzięki dobrej organizacji kampanii w sieci, według zaproponowanego w książce harmonogramu oraz dobrze zaplanowane wydatki na Internet, pozwolą mi podczas kampanii znaleźć znacznie więcej czasu

Bartłomiej, Świdnik

Jestem emerytem i zakładałem że Internet to nie dla mnie, bo nie dam rady. Dzięki lekturze książki, napisanej w łatwy i przystępny sposób, przekonałem się, że z małą pomocą dzieci i wnuków, podczas tej kampanii wdrożę kilka zaleceń i znajdę swoich wyborców także w Internecie.

Władysław, Gniezno

Jestem emerytem i zakładałem że Internet to nie dla mnie, bo nie dam rady. Dzięki lekturze książki, napisanej w łatwy i przystępny sposób, przekonałem się, że z małą pomocą dzieci i wnuków, podczas tej kampanii wdrożę kilka zaleceń i znajdę swoich wyborców także w Internecie.

Władysław, Gniezno

Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osoby, która zrealizowała wiele kampanii wyborczych, a jednocześnie jest ekspertem Google. Lektura książki otworzyła mi oczy i przekonałem się jak bardzo ważny dziś w komunikacji z wyborcami jest internet, w tym Google.

Rafał, Warszawa

Zobacz fragmenty książki

Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory w Internecie!

Od 16 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 20 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży oraz wykorzystania Internetu w kampaniach wyborczych.

Doświadczenie w kampaniach wyborczych zdobywałem będąc kilkukrotnie szefem sztabów miejskich, powiatowych, wojewódzkich oraz pracując w sztabach krajowych. Przez ostatnie 20 lat doradzałem i realizowałem z dużymi sukcesami kampanie dla kilkunastu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Bazując na swoim doświadczeniu w biznesie oraz współpracy podczas kampanii z lokalnymi samorządami i politykami przygotowałem autorski program szkoleń stacjonarnych i szkoleń online “Jak skutecznie wygrać wybory z wykorzystaniem Internet?!” oraz przygotowałem dla chcących wygrać wybory samorządowe, europejskie i parlamentarne książkę oraz ebook pod tym samym tytułem.

Zapraszam Cię do lektury książki, z której dowiesz się też więcej o moich motywacjach oraz doświadczeniach w wielu kampaniach wyborczych za pomocą tradycyjnych kanałów i metod z lat 2001 – 2010 oraz sukcesów wyborczych w kolejnych latach z rosnącym znaczeniem narzędzi i kanałów internetowych.

Czego konkretnie nauczysz się z tej książki?

Zobacz spis treści poradnika „Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet”. Książka pełna jest ciekawych przykładów z realizacji kampanii wyborczych oraz akcji komercyjnych które realizowałem na wielu rynkach całego świata realizując dla Klientów milionowe budżety na promocję.

Jednocześnie każdy rozdział to przewodnik prowadzący Cię krok po kroku jak samodzielnie przygotować dobre teksty, odpowiednio wybrać grafikę i zdjęcia do materiałów graficznych, nagrać dobre video wyborcze, uruchomić samodzielnie w prosty sposób kampanię reklamową w Google Ads (dawniej AdWords) lub w Facebook Ads promującą Ciebie jako kandydata w okręgu wyborczym. To wszystko abyś w najbliższych wyborach osiągnął spektakularny sukces!

We wstępie podzielę się z Tobą moimi inspiracjami do napisania tej książki, które swoje korzenie mają w osobistych doświadczeniach przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Dlaczego osobiście zaangażowałem się w kampanie wyborcze w kolejnych wyborach po 1989 roku oraz jaki wpływ na dzisiejsze moje sukcesy ma z jednej strony edukacja społeczno-polityczna, a z drugiej strony wiedza i umiejętności w zakresie marketingu internetowego. 

Zachęcam Cię do odpowiedzi na fundamentalny zestaw 5 pytań przed rozpoczęciem kampanii wyborczej. Krok po kroku wyjaśniam dlaczego autentyczne i szczere odpowiedzi na postawione pytania pozwolą Ci przygotować dobrą kampanię wyborczą w Internecie. Niezależnie od tego czy dopiero startujesz czy ubiegasz się o mandat na kolejną kadencje te 5 punktów pozwoli Ci doskonale zdefiniować cele i sposoby realizacji, a jednocześnie wskażą jakie błędy popełniałeś do tej pory.

Jak dziś wyborcy korzystają z Internetu i jak podejmują decyzje?
Dlaczego tradycyjne formy reklamy przestały działać?
W co zainwestować aby osiągnąć efekty bez dużych budżetów?

Od czego i kiedy zacząć działania kampanie wyborczą w Internecie?
Domena i hosting o adres Twojego wirtualnego biura wyborczego
3 rzeczy, których brak zrujnuje Cię finansowo w kampanii
Dlaczego media społecznościowe są bardzo niebezpieczne?

Dlaczego strona na WordPressie będzie najlepsza? 
10 najważniejszych cech Twojej strony www w drodze do sukcesu 
Już dziś zostań blogerem – twórz treści, duuuużo treści!

Dlaczego content markering jest bardzo ważny? 
Pisz, twórz grafiki i filmy jednocześnie dla wyborców i dla Googla 
Na kradzionych tematach, tekstach i grafikach nie wygrasz wyborów
Video na YouTube – bądź naturalny, autentyczny i systematyczny

A Ty od czego zaczynasz poszukiwanie informacji? 
Dwa sposoby na wysokie pozycje w Google na Twoje hasła
Regularna praca popłaca czyli najprostsza droga do sukcesu w Google
Wyniki w wyszukiwarce pracują dla Ciebie także w ciszy wyborczej

Co to jest i jak działa sieć reklamowa Google (GDN)? 
Jak szybko i skutecznie zbudować sporą rozpoznawalność przez GDN 
Za złotówkę dziennie na stronach największych portali

Jak sprawdzać efekty pracy agencji, ekspertów i doradców w kampanii
3 proste internetowe narzędzia pomiarowe dla każdego

W ramach podsumowania jako darmowy bonus do ebooka dołączam aktualne przepisy prawne oraz kalendarze wyborcze w najbliższych wyborach, tak abyście zaoszczędzili jeszcze więcej czasu na prawdziwą kampanię w Internecie wspieraną aktywnością door-to-door.

Wygraj wybory w 2019 roku!

Już teraz możesz kupić książkę „Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet?” w formie ebooka! 

Podejmij decyzję i już teraz zamów książkę dla siebie w wygodnej wersji elektronicznej ebooka PDF
do przeczytania na komputerze, tablecie czy po prostu smartfonie.

Niech mój poradnik będzie Twoim pierwszym krokiem do sukcesu w nadchodzących wyborach w 2019 roku!

Nie marnuj już czasu na poszukiwanie informacji i poradników oraz googlowanie haseł typu: Jak wygrać wybory? Jak zrobić dobrą kampanię wyborczą? Jak wygrać wybory na posła? Kampania wyborcza jak zrobić? Jak wygrać wybory do senatu? Jak wygrać wybory do Europarlamentu? Jak wygrać wybory w Twoim mieście? Kampania wyborcza poradnik – skuteczna kampania wyborcza. Jak skutecznie prowadzić kampanię wyborczą?

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i organizacje dla których pracowałem jako Partner Google

Wasze pytania dotyczące książki/ebooka

Kiedy odbędzie się premiera książki?

Oficjalna premiera książki odbyła się 12 września 2018 roku. W pierwszym etapie książka dostępna będzie w formie elektronicznego ebooka. Plik PDF zostanie przekazany osobom, które dokonają zakupu przez Internet na tej stronie wraz z opłatą. Na dzień 28.10.2018 ebooka kupiło ponad 300 osób startujących w ostatnich wyborach.

Kiedy będzie dostępna tradycyjna książka?

Premiera drukowanej wersji książki planowana jest na 15 lutego 2019r. Książka tradycyjna będzie sprofilowana specjalnie pod wybory 2019 do europarlamentu oraz wybory parlamentarne w Polsce. Przedsprzedaż w promocyjnej cenie 29,90 zł już trwa!

Jak mogę zapłacić i czy otrzymam fakturę VAT?

Podczas zamawiania książki możesz zapłacić poprzez płatności elektroniczne; przelew online, kartę kredytową lub tradycyjny przelew bankowy na podstawie przekazanych danych do płatności. Faktura VAT jest standardem dla każdej transakcji, jeśli faktura ma być wystawiona na firmę - należy podać dane firmowe.

[FM_form id="1"]

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonwani.pl Robert Duda, ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

jak wygrać wybory 2019 pdf

Najczęściej kupowane przez Was produkty w ostatniej kampanii wyborczej.

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl