Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory w Internecie!

Od 16 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, zdobywania Klientów i partnerów oraz do zwiększania sprzedaży lub osiągania innych ustalonych wspólnie celów. 

Doświadczenie w kampaniach wyborczych zdobywałem będąc kilkukrotnie szefem sztabów miejskich, powiatowych oraz wojewódzkich. Doradzałem i realizowałem z dużymi sukcesami kampanie dla wielu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań i konferencji, projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt jakwygrywacwybory.pl przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wygrywać kolejne wybory!

Zapraszam Cię także na moje profile w mediach społecznościowch:

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Czasu coraz mniej! Najbliższe wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Firmy i organizacje, dla których pracowałem

Książka i ebook "JAK WYGRAĆ WYBORY skutecznie wykorzystując Internet?"

Pierwszy poradnik napisany zrozumiałym dla każdego kandydata językiem. 
Dowiesz się od A do Z z jakich narzędzi internetowych skorzystać i jak prowadzić kampanię wyborczą w Twoim mieście, aby wygrać najbliższą kampanię wyborczą.

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonwani.pl Robert Duda, ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

[FM_form id="1"]

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl