kurs online - jak wygrac wybory z wykorzystaniem internetu

Szkolenie online "Jak wygrywać wybory przez Internet?"

Zyskaj czas i wygodę! 5 godzin pełnych wartościowej wiedzy przed wyborami! Profesjonalne szkolenie online przez Internet z każdego miejsca w Polsce!

Zostaw teraz swój adres email poniżej, a otrzymasz specjalny kod rabatowy na zakup szkolenia przed najbliższymi wyborami oraz bezpłatnie fragment najnowszego ebooka Jak wygrać wybory?

Standardowa cena szkolenia video online to 299zł brutto.

[FM_form id="2"]

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonowani.pl Robert Duda, ul. Jankiwocka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

PROGRAM SZKOLENIA ONLINE

JAK WYGRYWAĆ WYBORY PRZEZ INTERNET?

Moduł 1

Jaki jest dzisiejszy internet? Jak szukamy informacji? Jak przygotować plan kampanii wyborczej online?

Udział w rynku określonych kanałów. Mobile First Index. Ścieżki wielokanałowe. Czas podejmowania decyzji, a informacje w Internecie. 10 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć na początku kampanii wyborczej!  

Moduł 2

Czym powinna się cechować idealna strona internetowa kandydata w wyborach samorządowych?

Domena + hosting + https to podstawa i bezpieczeństwo. Optymalizacja strony po Google, a widoczność i efekty oraz koszty kampanii. WordPress – szybko, tanio i skutecznie. Narzędzia do testowania i sprawdzania strony. Kolory, układ, grafika, zdjęcia i co najważniejsze tytuły i teksty!

Moduł 3

Internet to ogromne możliwości w kampanii wyborczej (poza aktywnością w social mediach).

Pakiet narzędzi i kanałów skutecznych w kampanii wyborczej od Google. Kampanie w wyszukiwarce. Skuteczne reklamy w sieci reklamowej Google. Budowanie zasięgów i rozpoznawalności poprzez YouTube. Mailing do wyborców bez bazy mailingowej i kłopotów z RODO.

Moduł 4

Blog i videoprezentacje – skuteczne teksty, grafiki i video niezbędne w kampanii wyborczej aby zdobyć głosy wyborców.

Jak pisać aby nie zanudzić, zainteresować wyborcę i przekonać do swoich argumentów? Grafiki w kampanii tylko z wezwaniem do działania. Krótkie i treściwe video ze skuteczną promocją w Google i YouTube to połowa sukcesu. Dobre hasło wyborcze i tytuły artykułów . Jak szukać i dobierać słowa kluczowe pod wyborców i pod Google.

Moduł 5

2 x 30 minut do startu. Czyli jak szybko i tanio uruchomić pierwszą internetową kampanię wyborczą w Google. Jaki budżet przygotować aby osiągnąć zakładane efekty?

Podstawy reklamy Google AdWords – jak Krok po kroku uruchomić pierwszą kampanię w wyszukiwarce? Pierwsza skuteczna kampania bannerowa w sieci reklamowej Google do samodzielnego uruchomienia. Narzędzia do planowania budżetu na reklamę internetową czyli ile kasy zaplanować na ulotki, plakaty, bannery, a ile przeznaczyć na internet.1

Moduł 6

Kontroluj każdą złotówkę jaką wydasz na reklamę internetową podczas kampanii wyborczej!

Podstawy instalacji, optymalizacji i czytania danych z Google Analytisc. Jak oznaczać ruch z kanałów zewnętrznych, publikacji i reklam? Kilka podstawowych pojęć jak Uzytkownicy, odsłony, współczynnik konwersji, CTR, ruch organiczny, ruch płatny, współczynnik odrzuceń. Jak mierzyć skuteczność akcji offline podczas kampanii?

Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory w Internecie!

Od 16 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 20 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży oraz wykorzystania Internetu w kampaniach wyborczych.


Doświadczenie w kampaniach wyborczych zdobywałem będąc kilkukrotnie szefem sztabów miejskich, powiatowych, wojewódzkich oraz pracując w sztabach krajowych. Przez ostatnie 20 lat doradzałem i realizowałem z dużymi sukcesami kampanie dla kilkunastu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych.


Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.


Projekt jakwygrywacwybory.pl przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wygrywać kolejne wybory!

Czasu coraz mniej! Najbliższe wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Moje rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę z Firmą Spozycjonowani.pl Robert Duda oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Firma profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i organizacje dla których pracowałem jako Partner Google

[FM_form id="1"]

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonwani.pl Robert Duda, ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

Jak wygrać wybory - już dziś pobierz bezpłatny fragment ebooka

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik.
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl