Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer28828/public_html/jakwygrywacwybory.pl/wp-content/themes/twentyseventeen/functions.php on line 73
Szkolenie online Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet?
kurs online - jak wygrac wybory z wykorzystaniem internetu

Szkolenie online "Jak wygrywać wybory przez Internet?"

Zyskaj czas i wygodę! 5 godzin pełnych wartościowej wiedzy przed wyborami! Profesjonalne szkolenie online przez Internet z każdego miejsca w Polsce!

Zostaw teraz swój adres email poniżej, a otrzymasz specjalny kod rabatowy na zakup szkolenia przed najbliższymi wyborami oraz bezpłatnie fragment najnowszego ebooka Jak wygrać wybory?

Standardowa cena szkolenia video online to 299zł brutto.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ONLINE

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonowani.pl Robert Duda, ul. Jankiwocka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

PROGRAM SZKOLENIA ONLINE

JAK WYGRYWAĆ WYBORY PRZEZ INTERNET?

Moduł 1

Jaki jest dzisiejszy internet? Jak szukamy informacji? Jak przygotować plan kampanii wyborczej online?

Udział w rynku określonych kanałów. Mobile First Index. Ścieżki wielokanałowe. Czas podejmowania decyzji, a informacje w Internecie. 10 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć na początku kampanii wyborczej!  

Moduł 2

Czym powinna się cechować idealna strona internetowa kandydata w wyborach samorządowych?

Domena + hosting + https to podstawa i bezpieczeństwo. Optymalizacja strony po Google, a widoczność i efekty oraz koszty kampanii. WordPress – szybko, tanio i skutecznie. Narzędzia do testowania i sprawdzania strony. Kolory, układ, grafika, zdjęcia i co najważniejsze tytuły i teksty!

Moduł 3

Internet to ogromne możliwości w kampanii wyborczej (poza aktywnością w social mediach).

Pakiet narzędzi i kanałów skutecznych w kampanii wyborczej od Google. Kampanie w wyszukiwarce. Skuteczne reklamy w sieci reklamowej Google. Budowanie zasięgów i rozpoznawalności poprzez YouTube. Mailing do wyborców bez bazy mailingowej i kłopotów z RODO.

Moduł 4

Blog i videoprezentacje – skuteczne teksty, grafiki i video niezbędne w kampanii wyborczej aby zdobyć głosy wyborców.

Jak pisać aby nie zanudzić, zainteresować wyborcę i przekonać do swoich argumentów? Grafiki w kampanii tylko z wezwaniem do działania. Krótkie i treściwe video ze skuteczną promocją w Google i YouTube to połowa sukcesu. Dobre hasło wyborcze i tytuły artykułów . Jak szukać i dobierać słowa kluczowe pod wyborców i pod Google.

Moduł 5

2 x 30 minut do startu. Czyli jak szybko i tanio uruchomić pierwszą internetową kampanię wyborczą w Google. Jaki budżet przygotować aby osiągnąć zakładane efekty?

Podstawy reklamy Google AdWords – jak Krok po kroku uruchomić pierwszą kampanię w wyszukiwarce? Pierwsza skuteczna kampania bannerowa w sieci reklamowej Google do samodzielnego uruchomienia. Narzędzia do planowania budżetu na reklamę internetową czyli ile kasy zaplanować na ulotki, plakaty, bannery, a ile przeznaczyć na internet.1

Moduł 6

Kontroluj każdą złotówkę jaką wydasz na reklamę internetową podczas kampanii wyborczej!

Podstawy instalacji, optymalizacji i czytania danych z Google Analytisc. Jak oznaczać ruch z kanałów zewnętrznych, publikacji i reklam? Kilka podstawowych pojęć jak Uzytkownicy, odsłony, współczynnik konwersji, CTR, ruch organiczny, ruch płatny, współczynnik odrzuceń. Jak mierzyć skuteczność akcji offline podczas kampanii?

Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory w Internecie!

Od 16 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 20 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży oraz wykorzystania Internetu w kampaniach wyborczych.


Doświadczenie w kampaniach wyborczych zdobywałem będąc kilkukrotnie szefem sztabów miejskich, powiatowych, wojewódzkich oraz pracując w sztabach krajowych. Przez ostatnie 20 lat doradzałem i realizowałem z dużymi sukcesami kampanie dla kilkunastu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych.


Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.


Projekt jakwygrywacwybory.pl przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wygrywać kolejne wybory!

Czasu coraz mniej! Najbliższe wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Moje rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę z Firmą Spozycjonowani.pl Robert Duda oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Firma profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i organizacje dla których pracowałem jako Partner Google

ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonwani.pl Robert Duda, ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

Jak wygrać wybory - już dziś pobierz bezpłatny fragment ebooka

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik.
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl 

ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ONLINE