Ruszyła przedsprzedaż Ebooka „Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet?”

Na przełomie sierpnia i września ruszyła przedsprzedaż ebooka „Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet?”. W limitowanej sprzedaży przygotowałem 100 egzemplarzy ebooka w super cenie 9,90zł. 

Miło mi, że w ciągu pierwszych kilkudziesięciu godzin już prawie 40 osób zakupiło swój egzemplarz i jako pierwsi w dniu premiery czyli 12 września otrzymają ebooka w formacie PDF na skrzynkę mailową. Większość osób, które zakupiło już ebooka w przedsprzedaży pobrało także bezpłatny fragment książki. 

Wprowadzenie oraz pierwszy rozdział do bezpłatnego pobrania. 

W otrzymanym bezpłatnym fragmencie mojego ebooka znajdziecie we wprowadzeniu kilka informacji i historii, które pozwolą zrozumieć moje inspiracje i odpowiedź dlaczego powstała ta książka. Trochę ciekawych historii z mojego prywatnego życia, z czasu dorastania, rozwoju i zdobywania wielu doświadczeń na różnych etapach mojej kariery zawodowej. 

W pierwszym rozdziale stawiam dla Ciebie 5 konkretnych pytań. Odpowiedzi na te pytania pozwalają czytelnikowi przygotować się do kampanii wyborczej w Internecie. Pozornie proste i podstawowe pytania mogą okazać się dla wielu kandydatów nieoczekiwaną barierą przed szybkimi i pochopnymi decyzjami co do swojej kampanii wyborczej. Warto poświęcić kilka minut i przemyśleć swoje odpowiedzi w kontekście moich porad i podpowiedzi. Już tutaj możesz zaoszczędzić sporo cennego czasu i pieniędzy.

Dobrze przemyślane główne cele, fundamenty programu, cechy grupy docelowej oraz zasięg terytorialny i wstępny przegląd mediów do kampanii to kilka wskazówek, z którymi zetknęli się czytelnicy rozdziału 1. 

Premiera książki już 12 września, a Ciebie zachęcam już dziś do pobrania swojego bezpłatnego fragmentu książki (to aż 25 wciągających stron zupełnie za darmo). Zapraszam także do zakupów w przedpremierowej limitowanej ofercie promocyjnej. 

Jak wygrać wybory skutecznie wykorzystując Internet – Przedsprzedaż >>  

Artykuł się spodobał? Podziel się wiedzą ze znajomymi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory!

Od 15 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 16 000 000zł. W projekcie JakWygrywacWybory.pl dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem i chce Ci pomóc w wygraniu najbliższych wyborów. Kampanię rozpocznij już dziś!

Więcej o mnie >

Ostatnie artykuły

Bezpłatny rodział

Chcesz wygrać wybory? Nie wiesz od czego zacząć i jak krok po kroku w Twojej kampanii wykorzystać Internet? Koniecznie już teraz pobierz bezpłatny rozdział mojej książki i dowiedz się jak wygrać wybory wykorzystując Internet!

Mój facebook

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Adres: ul. Sienkiewicza 15D, 47-440 Nędza. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl