Trzy proste narzędzia internetowe które pomogą w kampanii wyborczej. 1z3

Jeśli startujesz w wyborach i kampanię wyborczą w Internecie  postanowiłeś zabrać w swoje ręce, to chciałem Tobie pokazać i zachęcić do przetestowania trzech bezpłatnych i przydatnych narzędzi.

Będziesz mógł je wykorzystać aby ocenić Twoją stronę internetową i strony internetowe portali, które wysłały Ci ofertę współpracy na wybory, usprawnić prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych oraz zadbać czy Twoja strona spełnia wszystkie zalecenia Google w zakresie optymalizacji. Dziś rozpoczynamy od narzędzia, które doskonale wspiera samodzielne prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

1. Hootsuite

Uniwersalne i  bezpłatne narzędzie, które w podstawowej opcji pozwoli Tobie sprawdzić na bieżąco aktywności realizowane w Twoich wyborczych mediach społecznościowych, jeśli zlecasz tę część kampanii zewnętrznej agencji. Jeśli decydujesz się na samodzielne prowadzenie swoich mediów społecznościowych w trakcie kampanii, to jest to moim zdaniem jedno z najbardziej intuicyjnych narzędzi, z czytelnym panelem zarządzania oraz najmniejszą ilością błędów, przerw w działaniu i niedoróbek, szczególnie w ostatniej, niedawno zaktualizowanej wersji. 

To narzędzie, o którym wspominałem wcześniej przy okazji prezentowania mojego autorskiego rozwiązania „Scenariusza 5 x 5”. Dzięki Hootsuite możesz samodzielnie zakolejkować wiele wpisów do mediów społecznościowych na wiele tygodni przed ich publikacją, a co ważniejsze – po poprawnej integracji i instalacji prowadzisz wszystkie Twoje kanały społecznościowe z jednego narzędzia, publikując za pomocą Hootsuite w Facebooku, Twitterze, LinkedInie i innych jednocześnie. Strona projektu: https://hootsuite.com/ 

W kolejnych wpisach przedstawię Wam dwa kolejne narzędzia, które warto wykorzystać podczas realizacji Waszej kampanii wyborczej.

Artykuł się spodobał? Podziel się wiedzą ze znajomymi

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory!

Od 15 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 16 000 000zł. W projekcie JakWygrywacWybory.pl dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem i chce Ci pomóc w wygraniu najbliższych wyborów. Kampanię rozpocznij już dziś!

Więcej o mnie >

Ostatnie artykuły

Bezpłatny rodział

Chcesz wygrać wybory? Nie wiesz od czego zacząć i jak krok po kroku w Twojej kampanii wykorzystać Internet? Koniecznie już teraz pobierz bezpłatny rozdział mojej książki i dowiedz się jak wygrać wybory wykorzystując Internet!

Mój facebook

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Adres: ul. Sienkiewicza 15D, 47-440 Nędza. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl 

ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI

FreshMail.pl
 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ONLINE

FreshMail.pl