Trzy proste narzędzia internetowe które pomogą w kampanii wyborczej. 1z3

Jeśli startujesz w wyborach i kampanię wyborczą w Internecie  postanowiłeś zabrać w swoje ręce, to chciałem Tobie pokazać i zachęcić do przetestowania trzech bezpłatnych i przydatnych narzędzi.

Będziesz mógł je wykorzystać aby ocenić Twoją stronę internetową i strony internetowe portali, które wysłały Ci ofertę współpracy na wybory, usprawnić prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych oraz zadbać czy Twoja strona spełnia wszystkie zalecenia Google w zakresie optymalizacji. Dziś rozpoczynamy od narzędzia, które doskonale wspiera samodzielne prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

1. Hootsuite

Uniwersalne i  bezpłatne narzędzie, które w podstawowej opcji pozwoli Tobie sprawdzić na bieżąco aktywności realizowane w Twoich wyborczych mediach społecznościowych, jeśli zlecasz tę część kampanii zewnętrznej agencji. Jeśli decydujesz się na samodzielne prowadzenie swoich mediów społecznościowych w trakcie kampanii, to jest to moim zdaniem jedno z najbardziej intuicyjnych narzędzi, z czytelnym panelem zarządzania oraz najmniejszą ilością błędów, przerw w działaniu i niedoróbek, szczególnie w ostatniej, niedawno zaktualizowanej wersji. 

To narzędzie, o którym wspominałem wcześniej przy okazji prezentowania mojego autorskiego rozwiązania „Scenariusza 5 x 5”. Dzięki Hootsuite możesz samodzielnie zakolejkować wiele wpisów do mediów społecznościowych na wiele tygodni przed ich publikacją, a co ważniejsze – po poprawnej integracji i instalacji prowadzisz wszystkie Twoje kanały społecznościowe z jednego narzędzia, publikując za pomocą Hootsuite w Facebooku, Twitterze, LinkedInie i innych jednocześnie. Strona projektu: https://hootsuite.com/ 

W kolejnych wpisach przedstawię Wam dwa kolejne narzędzia, które warto wykorzystać podczas realizacji Waszej kampanii wyborczej.

Artykuł się spodobał? Podziel się wiedzą ze znajomymi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać najbliższe wybory!

Od 15 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 16 000 000zł. W projekcie JakWygrywacWybory.pl dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem i chce Ci pomóc w wygraniu najbliższych wyborów. Kampanię rozpocznij już dziś!

Więcej o mnie >

Ostatnie artykuły

Bezpłatny rodział

Chcesz wygrać wybory? Nie wiesz od czego zacząć i jak krok po kroku w Twojej kampanii wykorzystać Internet? Koniecznie już teraz pobierz bezpłatny rozdział mojej książki i dowiedz się jak wygrać wybory wykorzystując Internet!

Mój facebook

Właścicielem projektu Jakwygywacwybory jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Dane firmowe organizatora.
Adres: ul. Sienkiewicza 15D, 47-440 Nędza. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

www.robertduda.pl lub www.Spozycjonowani.pl